kurumsalh

TESA HAKKINDA

2000 yılından bu yana medikal sektöründe bulunan kuruluş, sağlık ve medikal sektörünün ihtiyaçlarını tespit ederek 2004 yılında OKSİJEN JENERATÖRÜ imalatına başlayarak faaliyetine ÜRETİCİ olarak devam etmiştir. Ticari hayatına üretici olarak devam eden kuruluş medikal sektörüne yeni bir soluk getirmiş ve ilk olma sıfatını korumuştur.

DÖNÜM NOKTALARI

2011 yılında Türk Medikal sektörünün öncü kuruluşu MET-SEL MEDİKAL LTD.ŞTİ. bünyesine dahil olarak deneyimli firmanın liderliğinde yoluna devam etmektedir.

MET-SEL MEDİKAL LTD.ŞTİ. sektörün kurulduğu ilk yıllardan bu yana sağlık alanına hizmet vermektedir. Yirmi beş yılı aşan geçmişi ile medikal ve sağlık sektöründe DENEYİM VE GÜVENİN ismi olan firma yurt içi yurt dışı pazarındaki atılım ve çalışmaları ile sektöre daima yön vermiştir. Ülkemizin en büyük ve deneyimli medikal firmaları arasında yer alan MET-SEL, şirket politikası kapsamında geçmişteki tecrübeleri ve birikimlerini bugüne en uygun şekilde adapte ederek gelişimini sürdürülebilir kılarken, yurtdışındaki pazarlara da açılarak geçmişteki başarılarını katlayarak büyütmektedir.

MET-SEL yirmi beş yıllık medikal hayatında bir çok yeni ürünü ülke pazarına dahil etmiştir. Halen ulusal ve uluslararası birçok sektör devinin TEK DİSTRİBÜTÖRÜ sıfatını taşımaktadır. Daima gelişen firma, TESA’yı bünyesine dahil ederek DENEYİM ile YENİLİĞİ yine aynı çatı altında toplamıştır. Kurucumuz METE YILMAZ’ın liderliğinde yoluna devam TESA ile Met-Sel, medikal ve tıbbi cihaz üretim sektörünün öncü firmaları olmaya devam etmektedirler.